Ana Sayfa Hizmetlerimiz Hakkımızda İletişim
“ 1979’dan bugüne, size uzanan dost eli”
      
1973 yılında İzmir Kestane pazarında bir demirci dükkanında çırak olarak hayatıma başladım. Askerliğime kadar burada çalıştıktan sonra, askerlik dönüşü ARAFAT Sıcak Demircilik Atölyemi açarak kendi işimi kurdum. Döğme bıçak yaparak Ayakkabı sektörüne... Daha Fazla
ABS BIÇAK SANAYİ
      HAKKIMIZDA


      “1979’dan bugüne, size uzanan dost eli”

      1973 yılında İzmir Kestane pazarında bir demirci dükkanında çırak olarak hayatıma başladım. Askerliğime kadar burada çalıştıktan sonra, askerlik dönüşü ARAFAT Sıcak Demircilik Atölyemi açarak kendi işimi kurdum.

      Döğme bıçak yaparak Ayakkabı sektörüne adım atmış oldum. Ancak döğme bıçağın, hızla gelişmekte olan ayakkabı sektörüne cevap veremeyeceği düşüncesiyle alternatif imalat arayışına girdim. Yaptığım araştırmalar sonucunda mesleğimi geliştirmem gerektiği kanaatine vardım.

      ARAFAT BIÇAK ünvanıyla yurt dışından ithal edilen özel hazırlanmış saya kesim çelikleriyle Ayakkabı sektörüne hizmet etmeye devam ettim. Ancak bizi bu da tatmin etmedi.

      Kasım 1996 yılından itibaren ABS BIÇAK San. Tic. Ltd. Şti. kurduk. İmalatta kullandığımız malzemenin %60’ını kendimiz ithalatına başladık. İş yerimizi ve imalatımızı bilgisayarlarla donatarak hizmet ve kalitenin en iyisine layık olan siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gayreti içinde olduk. Bu yoldaki çabalarımız bundan sonra da devam edecektir.

SAYGILARIMLA
Ebrar YILDIRIM